Kontakt: +48 22 788 10 44   |   biuro@herz.waw.pl

BLOKADY PARKINGOWE AUTOMATYCZNE
Zapory półautomatyczne Blokady antyterrorystyczne Kolczatki i szlabany parkingowe
BLOKADY PARKINGOWE AUTOMATYCZNE
Zapory półautomatyczne Blokady antyterrorystyczne Kolczatki i szlabany parkingowe
previous arrow
next arrow

Słupki parkingowe automatyczne MAC – innowacja na polskim rynku

Słupki parkingowe automatyczne MAC – innowacja na polskim rynku

Zaprojektowane z myślą o potrzebach współczesnego użytkownika, stworzone z wykorzystaniem nowoczesnych technologii – takie są słupki parkingowe automatyczne firmy MAC. Ten włoski producent wyróżnia się spośród konkurencji nie tylko jakością rozwiązań, ale też m.in. ich funkcjonalnością i możliwością modyfikacji.

Słupki parkingowe to nieodłączny element miejskiego krajobrazu. Zapewniają odpowiednią ochronę, pomagają dobrze zorganizować ruch – zablokować i udostępnić wjazd. Dostępne na rynku rozwiązania różnią się pod względem nie tylko klasy bezpieczeństwa, ale też m.in. łatwości montażu czy sposobu obsługi. Jedne z najnowocześniejszych słupków automatycznych oferuje firma MAC.

Słupki parkingowe MAC

Firma MAC to włoski producent blokad parkingowych. Szeroka oferta rozwiązań z zakresu kontroli dostępu trafia w potrzeby gmin, zakładów przemysłowych i przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Słupki parkingowe automatyczne MAC wyróżniają się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Dzięki temu mogą być szeroko stosowane także przez podmioty dysponujące mniejszym budżetem.

Słupki parkingowe automatyczne hydrauliczne MAC zostały zaprojektowane przez najlepszych włoskich inżynierów i wyprodukowane we Włoszech. Nie jest towar sprowadzany z Azji. Słupki MAC zostały szczególnie docenione w Europie za swoją trwałość, wytrzymałość i niezawodność. Do tego są wyjątkowo łatwe i szybkie w montażu.

Funkcjonalność i prostota

Specjaliści MAC wykorzystują technologie sprawdzone pod kątem skuteczności. Taką technologią jest m.in. mechanizm hydrauliczny – niezawodny nawet przy intensywnej eksploatacji. Słupki hydrauliczne wyróżniają się też wyjątkową odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, w tym wysokie i niskie temperatury.

W słupkach parkingowych MAC zastosowano wbudowaną pompę hydrauliczną. Dzięki temu są one wyjątkowo łatwe i szybkie w montażu. W wielu przypadkach sprawna instalacja ma kluczowe znaczenie w budowaniu infrastruktury parkingowej. Nieznaczna ingerencja w istniejącą zabudowę pozwala przeprowadzić zmiany szybko, bez potrzeby angażowania dużej liczby pracowników.

 

Innowacja MAC

Świat, w którym każdy może wchodzić w interakcje z otaczającymi go elementami – to wizja, którą MAC konsekwentnie realizuje. Nieustanne badania i ciągły rozwój pozwalają producentowi tworzyć rozwiązania jednocześnie proste i funkcjonalne. Firma MAC stawia na nieustanny rozwój i podnoszenie jakości produktów – priorytetem jest tu synergia z klientem. Celem natomiast – optymalne trafienie w jego potrzeby.

Aktualności